מימון לעסקים קטנים ובינוניים

אנחנו בחברה הבורסאית אס. אר. רקורד, עוסקים ומתמחים בפתרונות מימון ואשראי לעסקים, כאשר בין המוצרים הפיננסיים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות מימון לעסקים קטנים ובינוניים.

מה הן אפשרויות המימון לעסקים קטנים ובינוניים?

עוד לפני שנציג בפניכם את האפשרויות הנפוצות ביותר להשגת מימון לעסקים קטנים ובינוניים, חשוב להבין את הצורך בהשגת המימון לעסקים. לפניכם, מספר סיבות עיקריות בגינן עסקים בסדרי גודל שונים נדרשים למימון בשלב כזה או אחר:

  • הקמה ופתיחה של עסקים – עסקים חדשים עשויים למצוא את עצמם מתמודדים עם היקף הוצאות גדול במיוחד לצד הכנסות נמוכות בשלבי ההקמה והפתיחה של העסק, ולכן, קיימת חשיבות רבה להיערכות מוקדמת על מנת להימנע מהיווצרות "כדור שלג" כלכלי העשוי לפגוע בתפקוד בית העסק זמן קצר לאחר פתיחתו.
  • צורך שיווקי – עסקים בכל סדר גודל נדרשים לפרסום ושיווק באופן תדיר וקבוע והדבר מצריך כספים ייעודים. השגת המימון לצרכי שיווק בית העסק יאפשרו לכם לפעול בצורה נקודתית וממוקדמת, לגייס לקוחות חדשים ובסופו של דבר להוביל לצמיחה פיננסית.
  • בעיות תזרים מזומנים – תזרים מזומנים חיובי של בית העסק מעיד על חוזקו הפיננסי של בית העסק ועל יכולותיו לעמוד בכל התחייבויותיו כלפי הלקוחות והספקים כאחד. בעיות תזרים עשויות לנבוע על רקע ניהול לקוי של הצד הפיננסי והדבר מחייב פתרון פיננסי באמצעות השגת מימון.
  • פיתוח עסקי – כל עסק שלא מתקדם ומפתח את מוצריו ושירותיו עשוי למצוא את עצמו מתמודד עם בעיות תזרים וחוסר יכולת לצעוד קדימה מבחינה פיננסית. השגת מימון לצרכי פיתוח עסקי, תאפשר גם לכם לקדם את בית העסק ולהוביל אותו להצלחה פיננסית לאורך זמן.

זאת לצד סיבות נוספות המחייבות את בתי העסק הקטנים והבינוניים לפעול להשגת מימון.

כאשר מדברים על אפשרויות מימון לעסקים, מדברים למעשה על מגוון רחב של מקורות מימון היכולים להתאים לעסקים בסדרי גודל שונים, לרבות, מימון לעסקים קטנים ובינוניים. מקורות מימון אלו כוללים:

  • הלוואות בנקאיות
  • הלוואות חוץ בנקאיות
  • הלוואות בערבות מדינה
  • הלוואות מקרנות מימון
  • אשראי ספקים

ואפשרויות מימון נוספות הניתנות להתאמה פרטנית לכל בית עסק על פי גודלו וגובה המחזור החודשי/שנתי שלו.
חשוב לציין שלכל אחד ממקורות המימון המופיעים לעיל, מאפיינים משלו וכפועל מכך יתרונות וחסרונות משלו. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות רבה להתאמת פתרונות המימון לעסקים בכלל ועסקים קטנים ובינוניים בפרט באמצעות חברה מנוסה העוסקת בתחום ומהווה מקור אמין למימון עסקים.

בחירת מקור אמין למימון עסקים קטנים ובינוניים

על מנת להבטיח לעצמכם מקור אמין ונכון לצרכי מימון בית העסק, קיימת חשיבות רבה לכך שתגדירו לעצמכם מראש את סכום המימון הנדרש לכם ואת משך זמן המימון. באופן זה, תוכלו לבחון אפשרויות מימון שונות ובעיקר להשוות בין הצעות המימון הבנקאיות המוצעות לכם לבין הצעות המימון החוץ בנקאיות.

בנוסף, חשוב לבדוק את כל התנאים הנלווים להלוואה אותה אתם נוטלים כאמצעי מימון, לרבות, גובה הריבית, תקופת ההחזר ותנאים נוספים המגדירים את סוג ההלוואה לה אתם נדרשים.

מה הן האפשרויות לקרנות מימון?

קרנות מימון הן הגדרה לקרנות שונות שנועדו לצרכי מימון עסקים, החל מקרנות מדינה וקרנות בערבות מדינה המיועדות לעסקים קטנים ובינוניים ועד לקרנות מימון המשמשות כקרנות השקעה לכל דבר ועניין במיזמים עסקיים ועסקים בסדרי גודל שונים. כיום, כל בעל עסק קטן ובינוני, יכול להסתייע במגוון רחב של קרנות מימון המאפשרות לו ליטול הלוואות בנקאיות ו/או חוץ בנקאיות, בתנאים אטרקטיביים יותר מאילו שהיו מוצעים לו מחוץ למסגרת של קרנות המימון. באופן זה, ניתן להשוות בין הקרנות השונות ולדעת מה היא חלופת המימון האופטימאלית ביותר עבורכם.

מימון עסקים קטנים ובינוניים עם צוות המומחים של אס. אר. רקורד

אין זה משנה אם אתם נדרשים להשגת מימון לצרכי פתיחה/הקמה של עסק חדש או סניפים חדשים, לצרכי שיווק ופיתוח עסקי או מנגד לצרכי התמודדות עם תקופה עסקית מורכבת ובעיות תזרים מזומנים, אצלנו ב – אס. אר. רקורד תוכלו להסתייע במגוון רחב של פתרונות מימון ואשראי לכל סוגי העסקים והכול בהתאמה פרטנית למצבו הפיננסי של בית עסק.

פתרונות המימון שלנו כוללים ייעוץ עסקי בהתאמה לסיבה המרכזית בגינה אתם נדרשים לצרכי המימון, כאשר שירותי הייעוץ כוללים גם בניית תכנית פיננסית לצורך עמידה בתנאי ההלוואה אותה אתם נוטלים כחלק מהפעולות להשגת מימון.

לרשותנו, ניסיון רב שנים בתחום המימון והאשראי לעסקים, כאשר פתרונות המימון המוצעים על ידינו כוללים מגוון רחב של אפשרויות להשגת מימון חוץ בנקאי שאינו תופס את מסגרת האשראי הבנקאית ולמעשה מאפשר לכם להמשיך להתנהל כלכלית בצורה מאוזנת ונכונה לאורך זמן.

אם גם אתם נדרשים להשגת מימון לעסק מכל סיבה שהיא ובמידה וגם אתם מתלבטים בין האפשרויות השונות להשגת המימון, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לתאם לעצמכם פגישת ייעוץ לא מחייבת עם צוות המומחים שלנו בתחום המימון לעסקים קטנים ובינוניים ולאפשר לעצמכם לצאת לדרך כלכלית חדשה בדרך להצלחה העסקית.

להגשת בקשה למימון מלאו פרטים