ניכיון צ'קים לעסקים

אנחנו בחברה הבורסאית אס. אר. אקורד, עוסקים ומתמחים בפתרונות מימון ואשראי לעסקים, כאשר בין המוצרים הפיננסיים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא שירות ייעודי לניכיון צ'קים.

ניכיון צ'קים – איך זה עובד?

ניכיון צ'קים הוא שירות פיננסי לכל דבר ועניין במסגרתו תוכלו להמיר את הצ'ק הדחוי שברשותכם בכסף מזומן ו/או בתשלום מידי בחשבון העו"ש של בית העסק. שירות זה מיועד למחזיקי צ'קים דחויים ו/או לכאלו המתקשים לפדות את הצ'ק באמצעות הבנק לנוכח היותם מעוקלי חשבון בנק ו/או מוגבלים.

תהליך ניכיון הצ'ק הוא תהליך פשוט ומהיר במסגרתו בעל העסק שמחזיק בידיו את הצ'ק המיועד לניכיון, מוסר אותו לגוף עסקי העוסק ומתמחה בתהליכי ניכיון צ'קים ובתמורה הוא מקבל לידיו את סכום הצ'ק במזומן בקיזוז עמלה מוסכמת מראש בין הצדדים, הנקבעת בין היתר בהתאם לסכום הצ'ק ולתאריך פירעון הצ'ק. בשלב זה, נציין את העבודה שככל שתאריך הפירעון הוא רחוק יותר מהמועד בו מתבצעת פעולת הניכיון, תדרשו לתשלום עמלה גבוהה יותר.

חשוב לדעת: ניכיון צ'קים היא פעולה הניתנת ליישום לגבי כל סוגי הצ'קים הדחויים ו/או צ'קים במזומן אותם מחזיק הצ'ק לא יכול לפרוע עקב חשבון בנק מעוקל ו/או מוגבל. פעולת הניכיון נועדה להפוך צ'קים דחויים גם מלקוחות פרטיים וגם שיקים מסחריים לכסף מזומן כאן ועכשיו.

מה הם היתרונות המרכזיים של ניכיון שיקים?

ניכיון צ'קים היא פעולה פיננסית אופטימאלית לצרכי שיפור תזרים המזומנים של בית העסק, בכל אותם מקרים בהם בעל בית העסק מחזיק ברשותו צ'קים דחויים. כפועל יוצא של פעולת הניכיון, ישנם מספר יתרונות מרכזיים מהם נהנה בעל בית העסק, ביניהם:

  • שיפור מתמיד של תזרים המזומנים
  • שליטה טובה יותר על מסגרת האשראי של בית העסק
  • שליטה טובה יותר על האובליגו
  • גיוון מקורות המימון להם נדרש בית העסק
  • יכולת בקרה לגבי נותני השיקים הדחויים (חברות העוסקות בתהליכי ניכיון צ'קים יודעות לזהות צ'קים דחויים בעייתיים)

ויתרונות נוספים הקשורים ליכולותיו של בעל בית העסק לייעל ולנהל בצורה טובה יותר את הצד הכלכלי של בית העסק.

הפיכת צ'ק דחוי לכסף מזומן באופן מיידי

אם גם אתם מחזיקים בידיכם צ'ק דחוי אחד או יותר, אין כל סיבה שתחכו למועד פירעון הצ'ק על מנת לממש את סכום הצ'ק. באמצעות שירותי ניכיון צ'קים המוצעים על ידינו בחברת אס. אר. אקורד, גם אתם תוכלו להפוך כל צ'ק דחוי לכסף מזומן כאן ועכשיו ואין זה משנה מה הסכום המופיע על גבי הצ'ק ומהו מועד הפירעון של הצ'ק.

החלופה העומדת לרשותכם להמרת הצ'ק הדחוי בכסף מזומן, עשויה להוות עבור עסקים בסדרי גודל שונים, מקור מימון אופטימאלי לגיוס כסף מזומן וניהול תזרים המזומנים.

למה להשתמש בפתרון של ניכיון צ'קים?

ניכיון צ'קים מהווה את אחת מהדרכים הנפוצות ביותר להשגת מימון לעסקים. העובדה שאתם יכולים לנכות שיקים שקיבלתם מלקוחות פרטיים לצד שיקים מסחריים שנמסרו לכם על ידי גופים מסחריים כאלו ואחרים, הופכת את פעולת הניכיון לפתרון פיננסי המאפשר לכם לשלוט בצורה טובה יותר ומושכלת הרבה יותר בתזרים המזומנים של בית העסק.

בחירת חברה לניכיון צ'קים – כיצד?

ניכיון צ'קים, ואין זה משנה אם הוא מיועד ללקוחות פרטיים ו/או לקוחות עסקיים, מומלץ וחשוב שייעשה על ידי חברות אמינות ומוכרות העוסקות ומתמחות בנושא, כאשר התנאי הבסיסי ביותר לבחירת חברה לניכיון צ'קים, קשור לכך שהיא חייבת לפעול ברישיון ותחת פיקוח של משרד האוצר. חברות ונותני שירות שאינם פועלים ברישיון ותחת פיקוח מטעם משרד האוצר, הן ככל הנראה חברות הקשורות לתחום האפור שבין פעילות פיננסית לגיטימית וחוקית לבין התחום הפלילי.

מעבר לכך, חשוב לבחון את חוזקה הפיננסי של החברה באמצעותה אתם מעוניינים לבצע את פעולת ניכיון הצ'קים ולהשוות את גובה העמלה הנדרשת מכם בהשוואה לגובה העמלה המוצעת לכם על ידי חברות אחרות בתחום.

ניכיון צ'קים ב- אס. אר. אקורד

כחברה בורסאית העוסקת ומתמחה בפתרונות מימון ואשראי לעסקים, אנחנו ב- אס. אר. אקורד, רואים בפעולת ניכיון צ'קים פעולה אופטימאלית להשגת מימון מיידי וניהול נכון וטוב יותר של תזרים המזומנים. לרשותנו, מגוון רחב של מערכות טכנולוגיות מתקדמות מסוגן באמצעותן אנו יודעים לבצע בדיקה מיידית לגבי כל צ'ק דחוי הנמסר לידינו לצרכי פעולת הניכיון, כאשר פעולת הניכיון מתאפשרת בהתאם לממצאי הבדיקה. בנוסף, הגב הפיננסי האיתן שלנו, מאפשר לנו לפעול לניכיון צ'קים בסכומים קטנים וגדולים כאחד ולאפשר לקהל הלקוחות שלנו ליהנות מעמלה אטרקטיבית גם במקרים של מועד פירעון רחוק.

חשוב לנו לציין שאנו אומנם נותנים שירות רק לסקטור העסקי, אך אנו בהחלט יודעים לבצע פעולות נכיון צ'קים לכל סוגי הצ'קים, גם של לקוחות פרטיים וגם של לקוחות עסקיים, לרבות, עסקים, חברות, ארגונים וצ'קים דחויים אותם קיבלתם ממוסדות ציבור, משרדים ממשלתיים וכדומה.

למידע נוסף על שירותי ניכיון צ'קים אצלנו וקבלת שירות מיטבי לניכיון כל צ'ק דחוי בו אתם מחזיקים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

להגשת בקשה למימון מלאו פרטים