הלוואה כנגד נכס

אנחנו בחברה הבורסאית אס. אר. אקורד, עוסקים ומתמחים בפתרונות מימון ואשראי לעסקים, כאשר בין המוצרים הפיננסיים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא פתרונות מימון לעסקים כנגד נדל"ן.

קבלת מימון כנגד נכסים

נכסים בכלל ונדל"ן בפרט, מהווים חלופת ערבון אופטימאלית לצרכי גיוס מקורות מימון לעסקים, כאשר ברוב המקרים מדובר בסוג של הלוואה כנגד נכס קיים. הלוואות מסוג זה יכולות להינתן על ידי המערכת הבנקאית ועל ידי גופים חוץ בנקאיים כאחד, כאשר תנאי ההלוואה נקבעים בהתאם לסוג הנכס ושוויו.

מימון כנגד נכסים ניתן לקבל כנגד כל סוגי הנכסים, לרבות, ציוד, רכבים ונדל"ן, כאשר גם נכסים ממוניים כגון כספי השקעות בקופות גמל וכדומה, יכולים להוות נכס לצרכי שיעבוד. יחד עם זאת, חשוב לציין שכאשר מדברים על מימון כנגד נכסים, מדברים ברוב המקרים על נדל"ן כאשר בין סוגי הנכסים נכללים דירות מגורים ובתים פרטיים, חנויות ומשרדים, שטחי מסחר ותעשייה, מחסנים בסדרי גודל שונים, מגרשים ונכסים נוספים.

לאיזה מטרות תוכלו להשתמש בהלוואה כנגד נכס?

הלוואה כנגד נכס היא הלוואה לכל דבר ועניין והיא מיועדת לכל מטרת הלוואה נדרשת. ברוב המקרים, הלוואה כנד נכס מיושמת על ידי עסקים הנדרשים להלוואות מיידיות בסדרי גודל של בין 60 ל-70 אחוזים משווי הנכס אותו הם מעמידים כנגד ההלוואה. כמו כן, קיים מסלול הלוואה כנגד נכס למסורבים במערכת הבנקאית לנטילת הלוואות.

בדרך כלל, הלוואות כנגד נכסים קיימים, ניטלות לצרכי קבלת כספים מיידים, כאשר מטרת הלווה היא להחזיר בפרק הזמן הקצר ביותר את כספי ההלוואה.

כמה כסף אפשר לקבל תמורת שיעבוד נכס קיים?

כפי שציינו לעיל, סכום ההלוואה המרבי אותו תוכלו לקבל מהמערכת הבנקאית כנגד שיעבוד נכס הוא עד 70% משווי הנכס וזאת בהתאם להערכת שווי של שמטי מקרקעין מטעם הבנק. כאשר אתם ניגשים למסלול חוץ בנקאי, תוכלו לקבל הלוואה עד 80 ואפילו 90 משווי הנכס.

שימו לב- במקרים בהם קיימת משכנתא פעילה על הנכס אותו אתם מעוניינים לשעבד לצורך קבלת ההלוואה, הסכום המרבי כולל בתוכו את סכום המשכנתא שאתם נדרשים לפרוע, דבר העשוי להקטין במידה כזו או אחרת את סכום ההלוואה הכולל.

למי מתאימה הלוואה כנגד שיעבוד נכס?

הלוואה כנד נכס יכולה להתאים לכולם, לקהל פרטי ועסקי כאחד, זאת בתנאי שלנוטלי ההלוואה קיים נכס על שמם. חשוב לציין שכל הלוואה כנגד נכס קיים, מאפשרת ללווה ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים וביניהם:

 • תהליך אישור הלוואה מהיר
 • תנאי ריבית טובים ונוחים יותר
 • פתרון מיידי לקבלת הלוואה בסכומי כסף גדולים יחסית
 • הלוואה המיועדת ללקוחות בעלי חשבונות בנק מעוקלים ו/או מוגבלים

יתרונות אלו, הופכים את ההלוואה כנגד נכס קיים לאמצעי ממשי ומיידי להשגת סכומי כסף משמעותיים באמצעותם תוכלו לקיים מהלכים עסקיים שונים, החל מפתיחה והקמה של עסקים חדשים/סניפים חדשים, דרך השלמת עסקאות רכישה ומיזוגים ועד למינוף עסקי ופיננסי באמצעות כספי ההלוואה.

העובדה שכספי ההלוואה כנגד נכס, ניתנים גם לבעלי חשבונות בנק מעוקלים ו/או מוגבלים, מאפשרת לנוטלי ההלוואה להתמודד עם קושי כלכלי כזה או אחר בבית העסק ולפתור את הבעיות שהובילו להגבלת החשבון ו/או עיקולו באמצעות כספי ההלוואה. כמו כן, הלוואה כנגד שיעבוד נכס היא החלופה היחידה לבעלי BDI שלילי שהבנקים המסחריים בישראל מסרבים לתת להם הלוואה.

הלוואה חוץ בנקאית כנגד שיעבוד נכס

נטילת הלוואה כנגד שיעבוד נכס, מתאפשרת גם באמצעות גופים חוץ בנקאיים. ברוב המקרים, הלוואות חוץ בנקאיות כנגד שיעבוד נכס, הן הלוואות היקף של עד 90% משווי הנכס, כאשר גם תנאי ההחזר והריבית טובים ונוחים יותר מאילו המוצעים לכם במערכת הבנקאית. הסיבה לכך טמונה בעובדה שהנכס המשועבד משמש כבטוחה מלאה לכספי ההלוואה, כאשר בין הגופים החוץ בנקאיים העוסקים במתן הלוואות כנגד שיעבוד נכס תוכלו למצוא קרנות למימון נדל"ן. חשוב לציין שבדומה לכל הלוואה חוץ בנקאית אחרת, גם הלוואות חוץ בנקאיות כנגד שיעבוד נכסים, הן הלוואות שאינן תופסות לכם מסגרת אשראי בחשבון העו"ש העסקי ואינם משפיעות על האובליגו שלכם.

מימון כנגד נדל"ן

עסקים, חברות וארגונים המחזיקים בנכסים כאלו ואחרים, למגורים או למטרות מסחר, יכולים למנף את פעילותם העסקית באמצעות מימון כנגד נדל"ן קיים, בין אם מדובר בנכס יחיד אותו החברה/העסק רוצה לשעבד ו/או במספר נכסים במקביל. חשוב לציין שגם במקרים בהם השעבוד נעשה באמצעות מספר נכסים, סך ההלוואה נקבע בהתאם לשווי הכולל של כל הנכסים.

הלוואה כנגד נכס מהווה חלופה אידיאלית לגיוס מקורות מימון לחברות ועסקים בסדרי גודל שונים, כאשר היתרונות הנלווים להלוואת כנגד נכס, מהווים פתרון מיידי לקבלת כספים הנחוצים לבית העסק כאן ועכשיו. זאת בנוסף ליתרונות המרכזיים הבאים: מימון של עד 70% בהלוואה במערכת הבנקאית ועד 90% בהלוואה חוץ בנקאית, תנאי ריבית טובים ונוחים תוך התאמת תנאי ההלוואה לצרכי הלווה, אישור הלוואה מהיר המאפשר לכם לקבל את כספי ההלוואה באופן כמעט מיידי.

מהם היתרונות בלקיחת הלוואה כנגד נכס קיים ב- אס. אר. אקורד

כחברה בורסאית מובילה בתחומה, אנחנו ב- אס. אר. אקורד, מאפשרים לקהל לקוחותינו העסקי, להסתייע במגוון רחב של פתרונות מימון ואשראי המותאמים לכל בעל עסק בכל נקודת זמן. פתרונות אלו מבוססים על מכלול השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו, ביניהם:

 • הלוואות גישור לעסקים
 • קרנות מימון נדל"ן
 • ערבויות לביצוע פרויקטים
 • הלוואות לעסקים בסדרי גודל שונים
 • קווי אשראי לעסקים
 • ניכיון צ'קים כאמצעי מימון

וכמובן, גיוס הלוואות כנגד נכסים קיימים.

נטילת הלוואה כנגד נכס קיים באמצעותנו, תאפשר גם לכם ליהנות מהיתרונות הפיננסיים הבאים:

 • הלוואות עד 90% משווי הכנס בהתאם להערכות שמאי
 • מגוון רחב של אפשרויות לנטילת ההלוואה, בנקאיות וחוץ בנקאיות כאחד
 • השגת תנאי הריבית ותנאי ההלוואה הנוחים ביותר תוך התאמה מדויקת לצרכי הלקוח
 • אפשרות ממשית לדחיית תשלומי ההחזר
 • הלוואות המאושרות על ידי משרד האוצר

ויתרונות נוספים ההופכים אותנו לגוף פיננסי מוביל בתחום פתרונות המימון והאשראי לכל סוגי העסקים.

חשוב לנו שתדעו: נטילת הלוואות כנגד נכס קיים באמצעותנו, הוא תהליך במסגרתו אנו מבצעים בדיקה מקדימה בכל הנוגע ליכולות ההחזר של הלווה המיועד. באופן זה, אנו יודעים להעריך את רמת הסיכון של הלקוח הלווה המעמיד את הנכס הקיים כשיעבוד למקרים בהם הוא לא יצליח לעמוד בתשלומי ההחזר. כמו כן, אנו יודעים לתכנן את ההלוואה על פי מטרתה ולאפשר ללקוח להסתייע בשירות היעוץ העסקי שלנו אשר נועדו להפוך את כספי ההלוואה לאמצעי ממשי למינוף בית העסק.

אם גם אתם מתלבטים בכל הנוגע לנטילת הלוואות כנגד נכס קיים למטרות עסקיות, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, להיחשף למגוון פתרונות המימון והאשראי המוצעים על ידינו ולהבטיח לעצמכם את מסגרת הייעוץ האובייקטיבית ביותר בהתאם לנתונים הכלכליים שלכם ובהתאם לצרכי נטילת ההלוואה. לרשותנו, מגוון רחב של פתרונות מימון ואשראי לכל סוגי העסקים, ולכן, כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר, לשמוע על מסלולי המימון והאשראי שלנו ולבחור את הטוב ביותר עבורכם. לתיאום פגישת ייעוץ לא מחייבת וללא עלות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

להגשת בקשה למימון מלאו פרטים