הלוואות גישור לעסקים

אנחנו בחברה הבורסאית אס. אר. אקורד, עוסקים ומתמחים בפתרונות מימון ואשראי לעסקים, כאשר בין המוצרים הפיננסיים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא הלוואות גישור לעסקים.

מה הן הלוואות גישור לעסקים?

הלוואות גישור לעסקים הן הלוואות קצרות טווח לכל סוגי העסקים, כאשר סכום ההלוואה ותקופת ההחזר נקבעים בהתאם לסוגי הביטחונות כנגד ההלוואה, ביניהן, נכסים נזילים, תשלומי ספקים ולקוחות, תוכניות חיסכון ונכסים מסוגים שונים. כיום, ניתן לקחת הלוואת גישור לבית העסק במגוון מסלולים, לרבות, מסלול ריבית קבועה, צמודה לפריים, ריבית צמודה למדד ועוד.

איך הלוואת גישור עובדת?

הלוואות גישור הן הגדרה כוללת ל-3 סוגי הלוואות עיקריות המוצעות לכם במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית כאחד, ביניהן:

  • הלוואות בולט במסגרתן לאורך כל תקופת ההלוואה תדרשו רק להחזר הריבית, כאשר את מלוא סכום הקרן תדרשו להחזיר בסיום התקופה.
  • הלוואות בלון במסגרתן תדרשו למלוא סכום ההלוואה (קרן + ריבית) רק בתום התקופה.
  • הלוואות גרייס במסגרתן תדרשו להחזר ההלוואה באמצעות הסדר תשלומים את מועד התחלתו ניתן לדחות לפרק זמן של חצי שנה לערך מיום העמדת ההלוואה.

מה היתרונות של הלוואת גישור?

הלוואות גישר לעסקים מהוות אמצעי מימון לטווח הקצר, כאשר היקף ההלוואה נקבע בהתאם ליציבות הכלכלית של בית העסק, הסיבות בגינן נדרשת ההלוואה וסוגי הביטחונות אותן מעמיד בית העסק לגוף המלווה. כך או אחרת, כל הלוואת גישור מאפשרת ללווים ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים הכוללים בין היתר:

  • הלוואות מיידיות המאושרות בהליך מהיר
  • תנאי הלוואה וריבית נוחים
  • הלוואות המהוות חלופת מימון גם לעסקים גם לעסקים המצויים בקשיים
  • תקופת פירעון קצרה

ויתרונות נוספים הניתנים להתאמה לכל לווה בהתאם לסכומי ההלוואה הנחוצים לו והסיבה המרכזית לנטילת ההלוואה.

מתי כדאי לקבל הלוואות גישור?

הלוואות גישור מכל סוג: בולט, בלון או גרייס, הן הלוואות אותן מומלץ ליטול במקרים בהם אתם בטוחים כי תוכלו לעמוד בהחזר מלוא סכום ההלוואה לאורך תקופת ההחזר או מייד עם סיומה. בדרך כלל, הלוואות גישור ניטלות על ידי עסקים המעוניינים להשלים מהלך עסקי כזה או אחר בפרק זמן קצוב. כמו כן, הלוואות הגישור מותאמות לעסקים המתמודדים עם פערי תזרים הנובעים מהאטה עסקית, כאשר הפתרון המיידי הוא הפניית משאבים כלכליים לבית העסק. בנוס, הלוואות אלו מותאמות לבעלי עסקים המעוניינים לשפר את מצבם הכלכלי בטווח הזמן הקצר/בינוני תוך מינוף הפעילות העסקית באמצעות כספי ההלוואה.

הלוואות גישור כנגד נכס

כפי שציינו לעיל, הלוואות גישור יכולות להינתן כנגד נכסים קיימים, כאשר העדיפות של הגופים המלווים היא הלוואה כנגד נדל"ן. במקרים אלו, סכום ההלוואה המרבי נקבע בהתאם לשוויו של הכנס, כאשר במערכת הבנקאית תוכלו לקחת הלוואת גישור בגובה של עד 60-70 אחוזים משווי הנכס, ואילו במערכת החוץ בנקאית תוכלו לקחת הלוואת גישור בגובה של 70 עד 80 אחוזים משווי הנכס.

העמדת הנכס כנגד ההלוואה, מהווה בטוחה מועדפת על ידי גופים פיננסים מלווים, בנקאיים וחוץ בנקאיים כאחד, כאשר העמדת הנכס כבטוחה מאפשרת לכם בין היתר להאריך את תקופת ההחזר ולשפר את תנאי הריבית במידה ובחרתם במסלול בו אתם נדרשים לתשלומי הריבית על ההלוואה לאורך תקופת ההחזר.

מה הסיכונים הנלווים להלוואת גישור?

אי עמידה בפירעון הלוואות גישור עשוי להיות מלווה בתהליכי גבייה והוצל"פ. לכן, לפני שאתם נוטלים הלוואת גישור אנו ממליצים לכם להיוועץ עם אנשי מקצוע ולבחון עבורכם את רמת הסיכון המאפיינת את ההלוואה בה אתם מעוניינים.

כאשר אתם מתכננים הלוואת גישור, חשוב לבדוק את גובה החיוב שיידרש מכם במקרים בהם לא תעמדו בתנאי ההחזר. בדרך כלל, לווים שאינם עומדים בתנאי ההחזר נדרשים לתשלום ריבית גבוהה לצד עמלות יקרות וחיובים נוספים שאינם נלקחים בחשבון.

כמה הלוואת גישור אמורה לעלות?

עלותה של כל הלוואת גישור, בין אם מדובר בהלוואת גישור בנקאית או חוץ בנקאית, מורכבת משני מרכיבים מרכזיים: עמלות הקמה וגובה הריבית בגין ההלוואה. חשוב לציין שעמלות ההקמה עבור הלוואות גישור הן בדרך כלל עמלות גבוהות מאילו המונהגות בהלוואות סטנדרטיות. לצד זאת, מכיוון שמדובר בהלוואות קצרות טווח, הריבית אותה תדרשו לשלם נחשב לנמוך באופן משמעותי מהריבית המונהגת על הלוואות סטנדרטיות.

אס. אר. אקורד – יחד איתכם לאורך כל תקופת הגישור

אנחנו בחברת אס. אר. אקורד, עוסקים ומתמחים בתכנון והקמה של הלוואות גישור לכל סוגי העסקים, זאת כחלק מהמומחיות המקצועית שלנו במתן פתרונות מימון ואשראי לעסקים. פתרונות אלו, מותאמים באופן פרטני לכל בית עסק, כאשר תהליכי המימון וגיוס האשראי מלווים בין היתר במעטפת של שירותי הכוונה עסקית וייעוץ עסקי, לרבות, גיבוש תכנית עסקית מפורטת כחלק מתכנון ההלוואה, או בקצרה: אנו יחד איתכם לאורך כל הדרך להלוואה גישור ולאחריה.

אם גם אתם מצויים בפני אתגר עסקי כזה או אחר ורוצים להבטיח לעצמכם מימון מיידי כאן ועכשיו, זה הזמן ליצור איתנו קשר טלפוני ולתאם לעצמכם פגישת ייעוץ לא מחייבת וללא עלות.

להגשת בקשה למימון מלאו פרטים