הלוואה חוץ בנקאית לעסקים

אנחנו בחברה הבורסאית אס. אר. אקורד, עוסקים ומתמחים בפתרונות מימון ואשראי לעסקים, כאשר בין המוצרים הפיננסיים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים בסדרי גדול שונים.

מה צריך לדעת על הלוואה חוץ בנקאית?

הלוואות חוץ בנקאיות הן הגדרה כוללת לכל סוגי ההלוואות הניתנות על ידי גופים פיננסים שונים מחוץ למערכת הבנקאית, ביניהם: חברות אשראי, חברות ביטוח וגופים פיננסים נוספים הפועלים מחוץ למערכת הבנקאית. הלוואות אלו מוצעות לעסקים, עצמאיים ושכירים כאחד, כאשר סכום ההלוואה נקבע בהתאם לסכום הנדרש לכם ויכולות ההחזר שלכם על פי תנאי ההלוואה המוצעת.

היתרונות של הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות

כל מסגרת של הלוואה חוץ בנקאית לעסקים, כוללת בתוכה מספר יתרונות, כאשר היתרון המרכזי בא לידי בכך שההלוואה אינה תלויה באובליגו של הלקוח/בית העסק. באופן זה, ההלוואה אינה פוגעת במסגרת האשראי הבנקאית ולמעשה אינה מגבילה את בית העסק מבחינה כלכלית ברמה השוטפת. מעבר לכך, הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים מאפשרות לבעל העסק ליהנות מהיתרונות הבאים:

  • הלוואה מיידית לעסקים  ללא סחבת של בירוקרטיה בדומה לתהליך נטילת הלוואה מהמערכת הבנקאית
  • הלוואות בסכומי כסף שונים בהתאם לצרכי בית העסק ובהתאם למסלול ההלוואה
  • מגוון מסלולי הלוואה, לרבות, הלוואה כנגד שיעבוד נכס/ציוד/מניות/קרנות וכדומה
  • הלוואות לכל מטרה עסקית שיכולות מצד אחד לאפשר לכם לתפעל את העסק בימים קשים ומצד שני לצמוח מבחינה עסקית

סוגי הלוואות לעסקים ולעצמאיים

הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות, הן הגדרה למספר סוגי הלוואות הניתנות לעסקים ולעצמאיים, כאשר סוג ההלוואה נקבע בהתאם לצרכי ההלוואה (סכום ההלוואה הנדרש), מצבו הפיננסי של בית העסק, וכמובן, יכולות ההחזר של הלווים.

כאשר מדברים על הלוואות לעסקים מחוץ למערכת הבנקאית, מדברים על הלוואות בסדרי גודל שונים היכולים לנוע בין עשרות אלפי שקלים לבין מאות אלפי שקלים ואף מיליוני שקלים. הלוואות אלו ניתנות במספר מסלולי הלוואה הנקבעים בין היתר בהתאם לסכום ההלוואה הנדרש, כאשר בין יתר המסלולים תוכלו למצוא:

  • הלוואות מיידיות ללא צורך בערבים – הלוואות אלו ניתנות בסדרי גודל של עד 100,00 ₪ לערך
  • הלוואות כנגד ערבויות – הלוואות אלו ניתנות בסדרי גודל שונים של עד 500,000 ₪
  • הלוואות כנגד שיעבוד נכס – הלוואות הניתנות עד גובה של 50% לערך משווי הנכס (בהתאם להערכת שמאי). הלוואות אלו יכולות להגיע גם למיליוני שקלים.

חשוב לציין שסוגי ההלוואות השונים ניתנים להתאמה לכל בעל עסק/עצמאי על פי קריטריונים שונים הנקבעים על ידי נותן ההלוואה החוץ בנקאית, כאשר תנאי ההלוואה וההחזר נקבעים לאחר בדיקה מקדימה של מצבו הפיננסי של נוטל ההלוואה.

מה הם התנאים לקבלת הלוואה לעסקים חוץ בנקאית?

כפי שציינו בסעיף הקודם, כל הלוואה חוץ בנקאית לעסקים, נקבעת בהתאם למפורט לעיל, כאשר התנאי הבסיסי לנטילת הלוואה חוץ בנקאית לעסקים היא יכולת ההחזר החודשי של ההלוואה. יכולת זו נבדקת על ידי הגוף המלווה באמצעות המסמכים הנחוצים לצורך אישור ההלוואה, כאשר התנאים הולכים ונעשים מורכבים יותר ככל שסכום ההלוואה גדול יותר.

בכל אותם מקרים בהם בית העסק מבקש הלוואה בסכום גבוה, התנאים הבסיסיים לקבלת ההלוואה, מחייבים את בעלי בית העסק, להפגין יכולות כלכליות טובות יותר, וזאת גם במקרים בהם מדובר בהלוואה במסלול הלוואה כנגד שיעבוד נכס מכל סוג שהוא.

לצד התנאים לקבלת ההלוואה, לכל מסגרת הלוואה חוץ בנקאית לעסקים, נקבעים גם תנאי ההלוואה וההחזר, כאשר רוב הגופים הפיננסיים העוסקים בהלוואות חוץ בנקאיות, מאפשרים ללווים לפרוס את ההלוואה על פני תקופה ארוכה יחסית. באופן זה, בית העסק יכול להמשיך לנוע קדימה ולעמוד בנטל החזר ההלוואה מבלי להידרש לחובות שיקשו עליו לתפקד מבחינה עסקית.

הלוואות לעסקים עם אס.אר. אקורד

כחברה המתמחה במתן פתרונות מימון ואשראי לעסקים, אנחנו ב- אס. אר. אקורד מבינים שהלוואות חוץ בנקאיות הן מוצר פיננסי לכל דבר ועניין היכול לסייע בכל נקודת זמן לכל סוגי העסקים, בין אם מדובר בעסקים המצויים בקשיים פיננסיים ובין אם מדובר בעסקים המעוניינים למנף את כספי ההלוואה לצרכי פיתוח עסקי.

מתוך הבנה זו, יצרנו עבור בעלי עסקים ועצמאיים את מעטפת השירות הנכונה ביותר לצורך נטילת הלוואות חוץ בנקאיות. מעטפת שירות זו מבוססת על הניסיון המקצועי שלנו ועל היכולות המוכחות שלנו גיוס אשראי ומקורות מימון לכל סוגי העסקים בכל סדר גודל.

בכל תהליך של נטילת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים באמצעותנו, אנו מצמידים ללווה יועץ עסקי הבוחן לפרטי פרטים את מצבו הפיננסי של בית העסק ובאופן זה אנו לומדים על יכולות ההחזר של בית העסק ולמעשה יודעים להתאים את מסלול ההלוואה הנכונה עבורכם.

חשוב לנו לציין שתהליך נטילת ההלוואה באמצעותנו הוא תהליך מיידי הניתן ליישום תוך מספר שעות בלבד מרגע הגשת הבקשה. בנוסף, אנו מלווים את הלווים לאורך כל תקופת ההחזר ומסייעים להם בכל דרך אפשרית לנהל ולייעל את כספי ההלוואה ולהפוך אותם לאמצעי עסקי בדרך להצלחה.

להגשת בקשה למימון מלאו פרטים