הלוואות לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים קטנים

אנחנו בחברה הבורסאית אס. אר. רקורד, עוסקים ומתמחים בעולמות המימון והאשראי החוץ בנקאי לעסקים בסדרי גודל שונים, כאשר חלק מהמוצרים הפיננסים המוצעים על ידינו כוללים הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים קטנים.

הלוואות לעסקים קטנים – מה חשוב לדעת?

הלוואות לעסקים קטנים הן הגדרה כוללת לכל סוגי ההלוואות המוצעות לבעלי עסקים קטנים במשק, על ידי גופים פיננסים מתוך ומחוץ למערכת הבנקאית, לרבות, בנקים מסחריים, חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח, קרנות מדינה, קרנות מימון וגופים פיננסיים חוץ בנקאיים נוספים. הלוואות אלו מוענקות לכל בעל עסק בהתאם לנתונים הפיננסיים שלו ובהתאם לצרכי ההלוואה, לרבות, תנאי ההלוואה ותנאי ההחזר.

כאשר אתם ניגשים לתהליך של נטילת הלוואה בנקאית ו/או חוץ בנקאית לבית העסק, חשוב לעשות זאת באמצעות תכנית עסקית באמצעותה תוכלו להתחייב להחזר חודשי של ההלוואה מבלי לפגוע בתזרים המזומנים של בית העסק. באופן זה, תוכלו לייעל את כספי ההלוואה ולעשות בהם שימוש לטובת צמיחת בית העסק. במצבים בהם ההלוואה נדרשת מלכתחילה לתפעול בית העסק עקב מחסור במזומנים ו/או בעיה כלכלית כזו או אחרת, חשיבותה של התוכנית העסקית היא כפולה והיא נועדה גם לצרכי ייעול בית העסק. כך או אחרת, ובדומה לכל תהליך נטילת הלוואה אחר, גם נטילת הלוואה לבית העסק, חשוב שתעשה לאחר בדיקה מקדימה של יכולת ההחזר החודשי.

אם כך, מהי הלוואה חוץ בנקאית לעסקים קטנים?

הלוואה חוץ בנקאית לעסקים קטנים היא למעשה הלוואה המוצעת לבעלי העסקים הקטנים על ידי הגופים הפיננסיים החוץ בנקאיים השונים, ביניהם: חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח, קרנות מימון וכדומה. הלוואות אלו, בניגוד להלוואות הבנקאיות, אינן תופסות מסגרת אשראי בחשבון העסקי, דבר המאפשר לכל בעל עסק להרחיב את אפשרויות המימון העומדות לרשותו. יתרון מרכזי נוסף של ההלוואה החוץ בנקאית בא לידי ביטוי בהתאמת תנאי ההלוואה ותקופת ההחזר על פי צרכי התזרים של בית העסק, כאשר הריבית על ההלוואה נקבעת לכל לקוח עסקי בהתאמה מלאה לנתוניו הפיננסיים.

יתרונות אלו ונוספים הופכים כל מסגרת הלווה חוץ בנקאית לעסקים קטנים, למסגרת אשראי נוספת באמצעותה ניתן לעשות שימוש למגוון רחב של צרכים עסקיים, החל מהקמת עסקים חדשים ו/או סניפים חדשים, דרך פיתוח עסקי של מוצרים ושירותים חדשים ועד לתפעול שוטף של בית העסק.

איך ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית לעסקים קטנים?

אצלנו בחברת אס. אר. רקורד, תוכלו להסתייע במגוון רחב של פתרונות מימון ואשראי לעסקים, לרבות, מעטפת שירות לנטילת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים קטנים. מעטפת זו מותאמת לכל בעל עסק באופן פרטני בהתאם לנתוניו הפיננסים והיא משלבת בתוכה מספר פתרונות לגיוס הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים נוחים וטובים והכול מחוץ לאובליגו הבנקאי ומסגרת האשראי של בית העסק.

לרשותנו, מספר פתרונות מעשיים לנטילת הלוואה חוץ בנקאית לעסקים קטנים, ביניהם:

  • הלוואה חוץ בנקאית כנגד נכס
  • הלוואה חוץ בנקאית ללא שעבודים ו/או בטוחות
  • הלוואה חוץ בנקאית באמצעות קרנות מימון
  • הלוואה חוץ בנקאית כנגד פריסת צ'קים/ניכיון צ'קים

ופתרונות נוספים לנטילת הלוואות בסדרי גודל שונים לעסקים קטנים.
חשוב לנו שתדעו: כל אחד מהפתרונות המוצעים על ידינו, מותאמים לכל בעל עסק באופן פרטני, כאשר תנאי ההלוואה וההחזר משתנים בהתאם ליכולותיו הכלכליות ולמצבו הפיננסי. חשוב לנו לציין שהתהליך עצמו מלווה על ידי צוות מקצועי מטעמנו, משלב הבדיקה הראשונית ועד לקבלת כספי ההלוואה.

היועץ העסקי מטעמנו, ילווה גם אתכם לאורך כל הדרך לנטילת הלוואה ויסייע לכם גם בגיבוש תכנית עסקית להחזר ההלוואה וניהול נכון של התזרים לאורך כל תקופת ההחזר.

להגשת בקשה למימון מלאו פרטים