פריטת צ'קים לבית העסק

אנחנו בחברה הבורסאית אס. אר. אקורד, עוסקים ומתמחים בפתרונות מימון ואשראי לעסקים, כאשר בין המוצרים הפיננסיים המוצעים על ידינו תוכלו להסתייע גם בשירותי פריטת צ'קים לבית העסק.

פריטת צ'קים דחויים: פתרון לבעיית תזרים מזומנים לבית העסק

עסקים רבים נדרשים להתמודד עם צ'קים דחויים אותם הם קיבלו כתשלום עבור שירות אותו הם כבר סיפקו, כאשר השתלום הדחוי עשוי להוביל לבעיית תזרים מזומנים כזו או אחרת עבור בית העסק. במצבים אלו, תהליך של פריטת צ'קים דחויים במסגרתו התשלום הדחוי הופך לכסף מזומן, יכול לסייע לבית העסק ולהוות סוג של פתרון לבעיית תזרים המזומנים.

מה הם היתרונות של פריטת צ'קים?

תהליך של פריטת צ'קים הידוע גם בשם ניכיון צ'קים, מאפשר להפוך כל צ'ק, מכל סוג שהוא לכסף מזומן עבור המחזיקים בצ'ק. תהליך זה אומנם כרוך בתשלום עמלה לחברה המספקת השירות, אך הוא בהחלט טומן בתוכו מספר יתרונות מרכזיים לבית העסק, ביניהם:

  • הפיכת כל תשלום דחוי בכל סכום לכסף מזומן
  • אפשרות לפריטה של מספר צ'קים במקביל
  • שירות חוקי ולגיטימי המיושם תחת פיקוח משרד האוצר
  • פתרון מיידי לבעיית תזרים מזומנים בבית העסק

וכמובן, תהליך אותו ניתן ליישם גבי לגבי צ'קים בהם מופיע הכיתוב: למוטב בלבד.

חשוב לנו שתדעו: בשנים האחרונות, לאחר כניסתו לתוקף של החוק לצמצום השימוש במזומן, חל איסור לתת או לקבל צ'ק פתוח, כלומר, צ'ק שלא כתוב על גביו שמו של מקבל התשלום באמצעות הצ'ק. יחד עם זאת, ניתן לתת את הצ'ק לעוסק שיחתים את חותמת החברה כמוטב בנוכחות נותן הצ'ק ובמעמד נתינת הצ'ק.

אילו סוגי שיקים ניתן לפרוט למזומן?

פריטת צ'קים הוא תהליך במסגרתו תוכלו להפוך כל צ'ק בו אתם מחזיקים לכסף מזומן, בין אם מדובר בצ'ק דחוי עם מועד פירעון קרוב או בצ'ק דחוי עם מועד פירעון רחוק. כמו כן, חשוב לציין שהתהליך מיועד גם לצ'קים שלא מופיע על גביהם הכיתוב "למוטב בלבד" וגם לצ'קים המיועדים למוטב בלבד.

כמו כן, חשוב לציין שהתהליך מיועד גם לצ'קים מסחריים אשר נתנו על ידי גופים עסקיים אחרים וגם צ'קים של לקוחות פרטיים ששילמו לכם בצ'ק דחוי. בשלב זה, חשוב לציין שגובה העמלה הנגבית בין השירות משתנה בין נותן שירות אחד לשני, כאשר גובה העמלה נקבע בין היתר בהתאם לסכום המופיע על גבי הצ'ק אותו אתם מעוניינים לפרוט למזומן, בהתאם למועד הפירעון המופיע על גבי הצ'ק ובהתאם לבדיקה מקדימה בנוגע לזהות נותן הצ'ק.

פריטת צ'קים עם חברת אס. אר. אקורד

פריטת צ'קים דחויים בחברתנו הוא אחד מהמוצרים הפיננסים המוצעים על ידינו ללקוחות עסקיים. מוצר פיננסי זה מהווה פתרון מיידי להפיכת תשלומים דחויים באמצעות צ'קים לכסף מזומן העובר באופן מיידי לחשבונכם תמורת ניכוי הצ'ק ועמלת התשלום הנדרשת.

כל תהליך של פריטת צ'קים למזומן בחברתנו, יאפשר גם לכם ליהנות מיתרונות השירות הבאים:

  • תהליך פריטת צ'קים באמצעות חברה הפועלת ברישיון לעניין ניכיון צ'קים
  • פריטת צקים דחויים בכל סכום ולכל מועד פירעון כזה או אחר
  • בדיקה מקדימה לגבי זהות נותן הצ'ק
  • עמלות שירות הוגנות

כחברה המתמחה במתן פתרונות גיוס אשראי ומימון לעסקים, אנו יכולים לסייע לכם גם במגוון רחב של שירותים פיננסיים שכל אחד מהם נועד לפתרון בעיית תזרים מזומנים בבית העסק, זאת תוך היכרות מקדימה עם מצבו הפיננסי של בית העסק.

למידע נוסף על תהליך פרטית צ'קים בחברתנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר

להגשת בקשה למימון מלאו פרטים