מאמרים

האם זה משנה מהיכן אני לוקח הלוואות גישור?

הלוואות גישוריש תאוריות רבות מדוע במאה השנים האחרונות חווינו צמיחה כה גדולה בעולם. חלק טוענים כי זה עקב המצאות ויזמות, אחרים טוענים בגלל הדמוקרטיה אך ללא ספק אחת הסיבות המרכזיות לצמיחה זה העובדה כי השווקים הפיננסים התפתחו מאוד. כיום פשוט וקל לקחת הלוואות ולא רק זאת אלא שההלוואות יותר זולות. על רקע זה עולה השאלה האם זה משנה מהיכן אנו לוקחים הלוואות גישור?
אם כן אנו חייבים לציין כי זה מאוד משנה. הדבר החשוב ביותר בהלוואה זה הריבית שלה וככל שהיא נמוכה יותר כך הלקוח מרוויח יותר. יש הבדלים עצומים בין הריביות של החברות השונות ולכן אם אתם לא רוצים לשלם סתם כסף על ריבית גבוהה כדאי לכם לבחון לעומק מהיכן אתם לוקחים את ההלוואה ומה העלות שלה וכך תוכלו לחסוך אלפי, עשרות אלפי ומאות אלפי שקלים בהתאם לגובה ההלוואה שאתם לוקחים וגובה הריבית שלה.

מדוע עדיף לקחת הלוואות גישור מחברה חוץ בנקאית?

בעבר הלוואות גישור היה אפשר לקחת אך ורק מבנקים, אך כיום יש המון חברות חוץ בנקאיות אשר מציעות הלוואות. על רקע זה אנו חייבים לציין כי יש חברות חוץ בנקאיות המציעות ריביות זולות יותר מבנקים ולכן הן עדיפות.
לא רק זאת אלא שפעמים רבות חברה חוץ בנקאית תסכים לתת הלוואה לעסק או אדם פרטי אשר בנק לא ייתן להם הלוואה וזה גם משהו שאנו צריכים לתת עליו את הדעת. עוד נקודה שצריך להבין היא כי השירות בחברה חוץ בנקאית הוא הרבה יותר טוב והרבה יותר קל להתנהל מול חברה חוץ בנקאית וגם על כך אתם צריכים לתת את הדעת.

האם כדאי לי לקחת הלוואה מבנק זר?

אנו לא מציעים לכם לקחת הלוואות גישור מבנק זר מכיוון שתנאי ההלוואה לא יהיו טובים ומכיוון ששירות הלקוחות של הבנק לא יהיה טוב ויהיה לכם קשה להתנהל מולו. הלוואה לוקחים אך ורק מחברת אס.אר אקורד, חברת האשראי החוץ בנקאי המובילה בארץ וכך אם תפנו אל חברה זו תקבלו את ההלוואה בתנאים הטובים בשוק.

כתיבת תגובה