מאמרים

מדוע חריגה ממסגרת אשראי היא כה בעיתית?

חריגה ממסגרת אשראי

אין ספק כי בישראל קיים קרטל של בנקים וזאת מתוך רצון לשמור על יציבות הבנקים. אך עקב הרצון הזה אזרחי ישראל משלמים הרבה מאוד כסף וזה לא הוגן. אפשר לראות כי הבנקים מעלים את הריביות על המינוס כל הזמן. אך לא מעלים באותה רמה את הריביות על החסכונות שלנו וזה בטח ובטח לא הוגן. אז מדוע בעצם חריגה ממסגרת אשראי היא כל כך גרועה?
מכיוון שברגע שאתם חורגים מהמסגרת אתם תשלמו הרבה מאוד כסף על המינוס שלכם. הריביות על חריגה מהמסגרת הן גבוהות מאוד והדבר יכול לעלות לכם המון כסף. כאן אנו רוצים להכיר לכם את חברת sr-accord אשר לדעת רבים היא החברה המובילה בארץ בפתרונות מימון. אם אתם רוצים הלוואה מקצועית, הוגנת עם ריביות הוגנות כדאי לכם לפנות ל- sr-accord. כך תקבלו את התנאים הטובים בשוק להלוואות.

מה כדאי לי לעשות אם יש לי חריגה ממסגרת אשראי?

העובדה כי חריגה ממסגרת אשראי היא בעיתית מאוד לא אומרת שאין מאות אלפי ישראלים אשר חורגים מהמסגרת ומשלמים המון כסף על ריביות. נאמר כי אנו חורגים מן המסגרת, עולה השאלה מה אנו יכולים לעשות בכדי להתמודד עם החריגה?
אם כן אתם צריכים להבין כי פעמים רבות עדיף לכם לקחת הלוואה עם ריבית יותר נמוכה מאשר הריבית על המינוס שלכם בבנק וכך לסגור את המינוס. כמובן שברגע שאתם סוגרים את המינוס אל לכם להיכנס עוד פעם למינוס אחרי כמה חודשים ועליכם להבטיח גם כי יהיה לכם יכולת להחזיר את הלוואה שלקחתם בכדי לסגור את המינוס שלכם.

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני לוקח הלוואה?

אם אתם לוקחים הלוואה אתם צריכים קודם כל לבחון כמה כסף תקבלו. האם זה מתאים לצרכים שלכם. לצד זאת כדאי לכם גם לבחון כמה ריבית ייקחו מכם על ההלוואה. כמה כסף תצטרכו להחזיר כל חודש לבנק או לחברת המימון. כדאי לעשות סקר מקיף בנוגע לכל הדברים הללו בכדי לקחת את ההלוואה הטובה בשוק עם התנאים הטובים ביותר.

כתיבת תגובה