מאמרים

מה אני צריך לדעת כאשר אני עושה מימון כנגד מניות?

מימון כנגד מניות

כסף הוא השמן שזורם בעולם העסקי. ללא כסף עסק לא יכול לשרוד וזו עובדה. העניין הוא שפעמים רבות יש פער בין היכולת להרוויח ובין הצורך לכסף. קורה פעמים רבות עקב אלף ואחת סיבות כי יש מחסור של כסף ואז העסק יכול לקרוס. לכן שנייה לפני שאתם קורסים חשבו רגע וקחו מימון מחברה אחרת.
אחת מדרכי המימון הטובים ביותר שיש זה מימון כנגד מניות. אם אתם עושים מימון זה אתם צריכים לבחון לעומק כמה מניות אתם משעבדים וכמה כסף אתם מקבלים. עליכם לבחון לעומק את תנאי ההלוואה ואת מה שאתם נותנים ומקבלים. עליכם להבין כי ללא מימון זה החברה שלכם יכולה לקרוס ופעמים רבות מימון של מניות הוא דרך המימון הטובה ביותר שיש והמשתלמת ביותר שיש ולכן זו אופציה מעולה לעסקים רבים.

מדוע עדיף לעשות מימון כנגד מניות עם חברה חוץ בנקאית?

אם אתם מחליטים לעשות מימון כנגד מניות אנו ממליצים לכם לעשות זאת דרך חברה חוץ בנקאית. קודם כל תנאי ההלוואה של חברה חוץ בבנקאית יהיו יותר טובים במקרים רבים מאשר התנאים של הבנק.
לא רק זאת אלא שחברה חוץ בנקאית היא גם עם נהלים יותר פשוטים וקלים וכך יהיה לכם הרבה יותר קל לקבל הלוואה בתנאים טובים. בסופו של יום בב-99% מהמקרים הלוואה חוץ בנקאית עדיפה פי כמה על פני הלוואה של בנק וזו עובדה שאין עליה עוררין. כיום שוק ההלוואות החוץ בנקאי בישראל הוא מאוד מפותח ולכן הוא האופציה הטובה ביותר למימון דרך שעבוד של מניות.

מדוע עדיף לי לקחת מימון לחברה שלי מחברה אמינה?

אם אתם לוקחים מימון כנגד מניות אנו מציעים לכם לעשות זאת רק מחברה אמינה וזאת בכדי להבטיח כי תנאי ההלוואה יהיו הוגנים ולא ישתנו לאחר זמן קצר. אנו רוצים להכיר לכם את חברת אס.אר אקורד החברה האמינה ביותר שיש כיום בשוק ההלוואות החוץ בנקאיות ולכן כדאי לכם לקחת הלוואה לא משנה מאיזה סוג מחברה זו.

כתיבת תגובה