מאמרים

מדוע כדאי לי לקחת מסגרת אשראי מתחדשת?

מסגרת אשראי מתחדשת | אס.אר אקורד

אין עסק אשר לא נכנס למינוס וזאת מכיוון שמוסר התשלומים בישראל הוא מאוד ירוד. כך יוצא כי לקוחות רבים קונים מוצר או שירות ומשלמים עליו רק לאחר חודש, חודשיים או שלושה חודשים. לכן התנאים בבנק או בחברה בה החשבון שלכם מתנהל הוא מאוד חשוב לעסק שלכם. אחד הדברים החשובים ביותר בחשבון זה הוא מסגרת האשראי שלכם.

עליכם להבטיח כי המסגרת תהיה גמישה ושתהיה לכם אפשרות להיות במינוס בדיוק בגלל הסיבות שמנינו למעלה. כאן נציין כי כיום המסגרת הטובה ביותר שאפשר לעשות היא מסגרת אשראי מתחדשת. במסגרת זו אתם יכולים להיכנס למינוס וכך לנהל את החשבון שלכם גם בזמנים קשים. כמובן שיש משמעות לשאלה כמה ריבית אתם משלמים על המינוס ועל כך יש לתת את הדעת אם אתם רוצים להבטיח כי לא תשלמו יותר מדי ריבית.

האם כל חברת מימון או בנק נותנים מסגרת אשראי מתחדשת?

לאחר שהסברנו על מסגרת אשראי מתחדשת אנו חייבים לציין כי זה מאוד משנה איזה מסגרת אשראי אתם לוקחים ופעמים רבות עדיף לכם לפנות אל חברת מימון חוץ בנקאי. חברות אלו נותנות פעמים רבות תנאים הרבה יותר טובים בחשבון וזו עובדה.

הבנקים הם סוג של מונופול ולכן הם מרשים לעצמם לתת תנאים מאוד גרועים ללקוחות שלהם. לעומתם חברות חוץ בנקאיות הן מרענן של השוק והן נותנות תנאים מעולים ללקוחות שלהם. נציין כי לא כל חברה חוץ בנקאית ולא כל בנק נותנים מסגרת אשראי אשר מתחדשת וזה משהו שכדאי לכם להכיר ולברר לפני שאתם פותחים חשבון בבנק או בחברה חוץ בנקאית.

מדוע כדאי לי לקחת הלוואה מחברה ישראלית?

אם אתם רוצים מסגרת אשראי מתחדשת אנו מציעים לכם לקחת הלוואה או לפתוח חשבון בחברה ישראלית ולא מחברה זרה בגלל שהתנאים של הלוואה או החשבון יהיו הרבה יותר טובים בחברה ישראלית ולא בחברה זרה. פנו אל אס.אר אקורד ואנו מבטיחים לכם כי תקבלו את התנאים הטובים ביותר בין אם להלוואה ובין אם בחשבון.

כתיבת תגובה