מאמרים

האם מימון נדל"ן הוא יקר?

מימון נדל"ן | אס.אר אקורד

אין ספק כי עליית האינפלציה טרפה את הקלפים לחברות רבות וזאת בעקבות העלאת הריבית של בנק ישראל ושל בנקים מרכזיים אחרים בעולם. על רקע זה אנו חייבים לציין כי התוצאה המרכזית של העלאת הריבית הזאת היא התייקרות ההלוואות וכך יוצא כי בתחומים רבים לקיחת הלוואה היא עסק יקר ביותר. כאן נציין את הנושא של מימון נדל"ן אשר הפך ליקר יותר בשנים האחרונות.

כאן נציין כי יש עדיין איים של מימון של נדלן זול יותר. אם אתם רוצים לקנות נדלן ואתם רוצים לקחת הלוואה אנו מציעים לכם לבחון לעומק מהיכן אתם לוקחים את ההלוואה. יש הלוואות היום שהינן מאוד יקרות ויש הלוואות פחות יקרות. אתם צריכים להבין כי הלוואה יקרה תעלה לכם המון ותכביד על העסק שלכם מאוד. לעומת זאת הלוואה זולה תאפשר לכם להשיג רווחים גבוהים ולכן לקיחת הלוואה היא אחד הדברים החשובים ביותר במימון נדלן.

מדוע כדאי לי לקחת מימון נדל"ן מחברה ישראלית?

עליכם לדעת כי חברה ישראלית אשר רוצה לקנות נדל"ן בין אם זה נדלן בחו"ל ובין אם זה נדל"ן בארץ צריכה לעשות זאת אך ורק דרך חברה ישראלית. מימון נדל"ן של חברה ישראלית יהיה זול הרבה יותר מאשר מימון של חברה זרה וזו עובדה.

אתם צריכים גם להבין כי חברה ישראלית מכירה את השוק הישראלי ויהיה לה הרבה יותר קל להתנהל אל מול השוק הישראלי. על חברה ישראלית יש גם פיקוח של מוסדות המדינה ולכן היא פועלת בצורה הרבה יותר ישרה מאשר חברה זרה וזה עוד משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

שימו לב לניסיון של החברה המציעה מימון

כאשר אתם באים לקחת מימון נדל"ן אתם צריכים לבחון כמה ניסיון יש לחברה המציעה את המימון. הניסיון מעיד על כך כי החברה יודעת מה היא עושה ולכן תמיד כדאי לבחון כמה החברה וותיקה. אס. אר. אקורד היא החברה המובילה בארץ במימון נדל"ן ובכלל במימון. מהחברה תוכלו לקבל את ההלוואות בתנאים הטובים ביותר שאתם יכולים לקבל כאשר תקבלו ליווי צמוד לכל אורך התהליך מהמומחים הגדולים ביותר להלוואות בישראל.

כתיבת תגובה