מאמרים

מדוע כדאי לי לעשות שיעבוד לנכסים?

שיעבוד לנכסים | אס.אר אקורד

קשה לדמיין היום עסק קטן או גדול, בינוני או ממוצע אשר לא לוקח הלוואות באופן קבוע. הלוואה הכרחית בכדי לנהל את העסק ובכדי להגיע לאיזון וזה כלל ידוע כיום במשק הישראלי שעסק לא יכול להתנהל רק על המזומנים שלו. לכן כל עסק צריך לקחת הלוואה וזה אומר כי כל עסק צריך לקחת את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר שיש. זה אומר כי אנו צריכים להוריד את הריבית על ההלוואה ולהאריך את מספר ההחזרים החודשיים.

איך נעשה זאת? אם כן הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות אם אתם רוצים לקחת הלוואה זה לעשות שיעבוד לנכסים. ברגע שיש לכם שיעבוד ההלוואה היא בתנאים הרבה יותר טובים וכך אתם יכולים לחסוך מאות אלפי שקלים ואף מיליונים ואת זאת כדאי לזכור אם אתם מתכננים לקחת הלוואה חדשה.

מדוע כדאי לי לעשות שיעבוד לנכסים עם חברה ישראלית?

עליכם להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה עם מי אתם עושים שיעבוד לנכסים. אנו ממליצים לכם לעשות את השעבוד עם חברה ישראלית ולא עם חברה זרה. קודם כל זה הרבה יותר קל להתנהל בעברית ועם אנשים עם תרבות דומה לשלכם מאשר עם זרים.

אך חברה ישראלית מכירה גם את השוק הישראלי ולכן היא תיתן לכם תנאים טובים בהרבה מאשר חברה זרה. עליכם להבין כי חברה ישראלית יכולה להעריך את הסיכון של ההלוואה שלכם הרבה יותר טוב וזה אומר כי היא תוכל לתת לכם ריביות יותר טובות, תנאי הלוואה עדיפים וכך אתם תחסכו כסף רב מה עוד שקשה להתנהל מול חברה זרה וזה גם כן מייקר עלויות.

מדוע עדיף לי לקחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית?

אנו מציעים לכם לעשות שיעבוד נכסים עם חברה חוץ בנקאית ולא עם בנק מכיוון שחברה חוץ בנקאית הרבה יותר גמישה ותיתן לכם תנאי הלוואה יותר טובים ונוחים מבנק. כאן נציין את חברת אס.אר אקורד אשר הינה החברה החוץ בנקאית המובילה בישראל ואשר עזרה לאלפי חברות בשנים האחרונות לשגשג עם ההלוואות הטובות בשוק.

האם זה משנה היכן אני עושה שיעבוד לנכסים?

יש טענה האומרת כי תודות להלוואות צמחה הכלכלה המערבית במאה העשרים והמאה התשע עשרה. כלכלה זו מבוססת על צמיחה שכמותה לא נראתה מעולם ועל רווחה כלכלית אדירה. בין אם טענה זו נכונה ובין אם לא אין ספק כי להלוואות יש השפעה עצומה על חברות. על רקע זה אנו חייבים לציין כי הלוואה עם שיעבוד לנכסים היא הלוואה הרבה יותר טובה מכיוון שהריבית שלה יותר נמוכה.

אנו חייבים לציין כי זה מאוד משנה היכן אתם לוקחים את ההלוואה והיכן אתם עושים שיעבוד לנכס מכיוון שזה משפיע על השאלה כמה כסף תשלמו על ההלוואה, באיזה פריסה היא תהיה והאם היא תהיה יקרה או לא. לכן אנו מציעים לכם לעשות שיעורי בית ולבחון את החברות השונות המציעות הלוואה עם שיעבוד וכך לבחור את ההלוואה הטובה ביותר שיש.

מדוע כדאי לי לעשות שיעבוד לנכסים עם חברה חוץ בנקאית?

כיום זה ברור כי שיעבוד לנכסים כדאי לעשות עם חברה חוץ בנקאית, מדוע? אם כן חברה זו נותנת שירות הרבה יותר טוב מבנק. בחברה כזאת אתם תהיו המלכים ותקבלו תנאים הרבה יותר טובים וזו עובדה.

אנו חייבים לציין כי שעבוד עם בנק יהיה מאוד יקר, מאוד מסורבל ואתם תקבלו את הכסף לאחר שתעברו מסכת ייסורים. אם אתם לא רוצים לבזבז זמן ולקבל הלוואה בתנאים מעולים כדאי לכם לפנות אל חברה חוץ בנקאית. נציין כי גם כאן עליכם להיות חכמים ולבחור את החברה הטובה ביותר שמציעה את ההלוואה עם השעבוד עם התנאים הטובים ביותר וכך להיות בטוחים כי ההלוואה שלכם טובה.

על מה להסתכל כאשר אני עושה שיעבוד?

אם אתם עושים שיעבוד לנכסים אתם צריכים לבחון את תנאי הריבית, את תנאי הפריסה ואת ההחזר החודשי של ההלוואה. כך תדעו האם כדאי לכם לקחת את ההלוואה הזאת או הלוואה אחרת. פנו אל אס.אר אקורד ותקבלו את ההלוואה עם התנאים הטובים בשוק על ידי חברת המימון החוץ בנקאי המובילה בישראל, ובמשפט אחד החברה שממנה הכי כדאי לקחת הלוואה.

כתיבת תגובה