מאמרים

מדוע מימון כנגד נכסים עדיף פעמים רבות על פני הלוואה רגילה?

מימון כנגד נכסים

אם אתם מנהלים עסק אתם בוודאי יודעים כי אחד הדברים החשובים ביותר של העסק שלכם זה נושא המימון. כיום קשה מאוד לנהל עסק ללא קו אשראי. לכן השאלה איזה קו אשראי ואיזה מימון אנו לוקחים הוא קריטי לעסק שלנו. אם כן אנו רוצים להגיד לכם מנהלי העסקים כי מימון כנגד נכסים הוא בין פתרונות המימון הטובים ביותר שיש. מדוע מימון כנגד נכס עדיף על פני הלוואה רגילה?
אם כן ברגע שאתם מעמידים כנגד המימון נכס אתם מקבלים תנאי ריבית הרבה יותר נוחים. כך אתם חוסכים מאות ומיליוני שקלים (תלוי כמובן בגודל ההלוואה שלכם) וזה יתרון עצום. למעשה הלוואה עם שעבוד של נכס היא בין ההלוואות הטובות ביותר שיש והיא תסדר לכם תנאים מעולים שלא תקבלו בשום מצב אחר.

מדוע עדיף לקחת מימון כנגד נכסים מחברה ישראלית?

עוד נקודה שאנו חייבים לציין היא שאם אתם לוקחים מימון כנגד נכסים כדאי לכם לעשות זאת רק מחברה ישראלית. חברה ישראלית מתנהלת על פי התנאים בשוק הישראלי ולכן ההלוואה שלה תהייה הרבה יותר משתלמת לחברה ישראלית.
לא רק זאת אלא שזה הרבה יותר פשוט להתנהל מול חברה ישראלית בעברית ואין בעיות של שפה. עליכם להבין כי העלויות של ההלוואה יהיו הרבה יותר גבוהות אם תיקחו הלוואה מחברה זרה וזו עובדה. יש גם לציין כי על חברה ישראלית יש פיקוח של בנק ישראל וכך אתם יכולים לישון בשקט אם אתם לוקחים הלוואה מחברה ישראלית מה שאי אפשר לומר על חברה זרה.

לוקחים מימון? קבלו המלצות על החברה המלווה

יש משמעות אדירה לשאלה מאיזה חברה אתם לוקחים מימון כנגד נכסים ולכן אנו ממליצים לכם לקבל המלצות על החברה המלווה. דברו עם לקוחות של החברה ושמעו מהם האם החברה הוגנת, האם היא זמינה והאם היא אמינה וכך תיקחו את ההלוואה הטובה ביותר שיש וזה שווה המון. אנו מציעים לכם לפנות אל אס.אר אקורד החברה המובילה בארץ למימון והחברה המקצועית ביותר למימון לעסקים.

כתיבת תגובה