מאמרים

מה לעשות אם יש לי חריגה ממסגרת האשראי?

חריגה ממסגרת האשראיכסף הוא דבר חשוב אך לרוב המשפחות בישראל אין די כסף ליום יום ובטח לא לאירועים מיוחדים כמו חופשה, בר מצווה או פנאי. לכן רוב המשפחות בישראל חיות על מסגרת אשראי ואז עולה השאלה מה קורה אם יש לנו חריגה ממסגרת אשראי? אם כן אם יש לכם חריגה מהמסגרת ההמלצה הכי טובה שאפשר לתת היא לקחת הלוואה לסגור את החריגה.
אתם צריכים להבין כי על אוברדרפט משלמים המון ריבית ולכן הבנק מרוויח עליכם המון אם יש לכם חריגה מהמסגרת. אז נכון על הלוואה גם משלמים ריבית אך ברוב המקרים הריבית על ההלוואה תהיה נמוכה יותר מאשר הריבית על החריגה. אם יש לכם חריגה בחנו כמה ריבית על הלוואה תשלמו ועל פי זאת תחליטו האם לקחת את ההלוואה או להישאר עם החריגה מהמסגרת.

מדוע בעת חריגה ממסגרת אשראי כדאי לי לפנות אל חברה חוץ בנקאית?

אחת השאלות החשובות ביותר היא בעת חריגה ממסגרת אשראי ממי כדאי לנו לקחת הלוואה בכדי לסגור את החריגה? אם כן כיום רוב המומחים מסכימים כי הלוואות של חברה חוץ בנקאית הן יותר זולות מאשר הלוואה של בנק.
בכל מקרה אל תיקחו ישר את ההלוואה שהבנק מציע לכם אלא בררו בשוק אם אין הלוואות יותר זולות, תאמינו לנו אתם תופתעו לגלות הלוואות הרבה יותר זולות. לחברה חוץ בנקאית יש יותר משחק עם הריבית ולכן פעמים רבות ההלוואה שלה הרבה יותר זולה מאשר זו של הבנק וזה משהו שכדאי לכם לברר ולבחון לפני שאתם מחליטים איזה הלוואה לקחת.

מה עלי לבחון כאשר אני לוקח הלוואה?

אם יש לכם חריגה ממסגרת אשראי ואתם מתלבטים איזה הלוואה לקחת אתם צריכים לבחון את הדברים הבאים בנוגע להלוואה. קודם כל את גובה הריבית על ההלוואה, את סכום ההלוואה, את גודל ההחזר החודשי, את העלות של כל ההלוואה (כלומר גם ההלוואה וגם הריבית) ואם יש שעבוד לצד ההלוואה. פנו אל אס.אר אקורד ותיחשפו אל חברת ההלוואות המובילה בישראל עם הלוואות בריביות נמוכות מאוד ומאוד משתלמות על ידי חברת הלוואות ייחודית ומיוחדת.

כתיבת תגובה