מאמרים

מדוע כדאי לקחת מימון יהלומים מחברה חוץ בנקאית?

מימון יהלומים

אחת ההמצאות הגדולות ביותר של האנושות אלו הם הבנקים. הבנקים מתדלקים את הכלכלה ומזרימים לה הון נחוץ. אך אי אפשר שלא לראות כי מזה מספר עשורים ובטח בביתר שאת לאחר המשבר ב-2008 הבנקים לא מתפקדים ולא מבצעים את התפקיד שלהם כמו שצריך. כך לקוח עסקי הרוצה לקחת מימון יהלומים או כל מימון אחר לא יכול לסמוך על הבנקים.

אז מה אותו לקוח יכול לעשות? אם כן הצעד החכם ביותר למי שרוצה לקחת מימון זה לפנות אל חברה חוץ בנקאית. כיום תנאי ההלוואות של חברות אלו הם הרבה יותר טובים מאשר של הבנקים ואם אתם פונים אל חברה חוץ בנקאית אתם יכולים לחסוך עשרות אלפי שקלים. לא רוצים להיקרע עם ההלוואה? רוצים לקחת הלוואה עם תנאים טובים? פנו אל חברה חוץ בנקאית ותקבלו את התנאים הטובים ביותר, פי כמה מהבנקים.

מדוע לא כדאי לקחת מימון יהלומים מחברה זרה?

אין ספק כי העולם הופך לגלובלי יותר ויותר אך אין זה אומר כי כדאי לכם לקחת הלוואה או מימון יהלומים מחברה זרה. חברה זרה לא מכירה את השוק הישראלי, לא פועלת תחת הפיקוח של בנק ישראל ולכן תנאי ההלוואה שלה יהיו מאוד גרועים.

תארו לכם כי יש לכם קושי להחזיר חודש אחד את הכסף, במקרה כזה לא יהיה לכם כתובת לפנות אליה מכיוון שהחברה יושבת בחו"ל ולא בישראל. לכן הלוואה לא לוקחים מחברה זרה אלא רק מחברה ישראלית. אל תתפתו להלוואה של חברה זרה לא משנה כמה התנאים נראים לכם מכיוון שזה רק יפגע בכם בסופו של יום ובכך אסור לזלזל.

מדוע ניסיון הוא קריטי בעולמות המימון?

אם אתם פונים אל חברה בשביל מימון יהלומים כדאי לכם לבחון כמה החברה הזאת מנוסה. הניסיון של החברה מעיד כי השוק מרוצה ממנה ולכן חובה לבחון את הנקודה הזאת. נציין כי חברת אס.אר אקורד היא אחת החברות המנוסות בשוק המימון החוץ בנקאי וזו עוד סיבה מדוע כדאי לפנות אליה אם אתם צריכים הלוואה.

 

כתיבת תגובה