מאמרים

מה הקשר בין מימון לחברות ובין התנאים הכלכליים בישראל?

הלוואת גישור כנגד נכס

אי אפשר שלא לשים לב כי בעקבות הקורונה, המלחמה באוקראינה, עליית מחירי האנרגיה ועוד שורה של סיבות יש עליית מחירים בעולם והאינפלציה גואה. המצב הזה לא פסח על ישראל וכך הבנק המרכזי בארץ העלה בדרסטיות את הריבית. זה אומר כי עלויות ההלוואות גדלו בצורה דרמטית. מה שאומר כי כל חברה בישראל הרוצה לקבל מימון לחברות צריכה לחשוב על התנאים הכלכליים בישראל.
על החברה שמקבלת מימון לבחון ממי היא לוקחת את ההלוואה ומה התנאים שלה. זאת בכדי להבין האם כדאי לה לקחת את ההלוואה או לא. כאן נכנסת לתמונה חברת אס.אר אקורד אשר הינה החברה המובילה כיום בארץ בתחום של מימון לעסקים. החברה מציעה הלוואות בתנאים מעולים וזאת מכיוון שהיא יצרה לה מומחיות בניתוח חברות. מומחיות המאפשרת לה להציע תנאים יותר טובים משל השחקנים האחרים בשוק ההלוואות.

מדוע חובה לקבל מימון לחברות מחברה אמינה?

אם אתם רוצים לקבל מימון לחברות אתם חייבים לשים לב ממי אתם מקבלים את המימון. עליכם לבחון את הצוות של החברה, את הריביות שהיא מציעה, את הפריסה של ההחזרים ועוד שורה של דברים שאתם צריכים לבחון לעומק לפני שאתם לוקחים את ההלוואה.
אך הדבר החשוב ביותר שיש לבחון זה את אמינות החברה אשר נותנת את ההלוואה. ככל שהחברה תהיה יותר אמינה כך ההלוואה שלה תהיה יותר הוגנת וללא טריקים. לכן כדאי לברר פרטים על החברה לפני שאתם שוכרים את שירותיה ולבחון לעומק את המהימנות שלה ואת האמינות שלה. כך תבטיחו כי תקבלו את הלוואה ההוגנת ביותר שיש.

אל תבחרו חברת מימון מבלי לדבר עם לקוחות שלה לפני כן

אז איך נדע מה האמינות של חברת המימון? אם כן מה שאתם צריכים לעשות זה לדבר עם לקוחות של החברה אשר לקחו ממנה הלוואה בעבר. פנו אל החברה ובקשו ממנה טלפונים של הלקוחות שלה (בתנאי כמובן שהלקוחות מסכימים לכך). וזו תהיה הזדמנותכם ליצור קשר עם אותם לקוחות ולשמוע מהם האם החברה אמינה ומקצועית והאם כדאי לעבוד עמה.

 

כתיבת תגובה