מאמרים

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני מגיש בקשה למימון?

בקשה למימון

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים וזה נכון במיוחד בעולם העסקים. אם אתם אנשי עסקים אתם צריכים לצלול לפרטים ולא משנה אם זה כאשר אתם מעסיקים עובד חדש או מפתחים מוצר חדיש. זה נכון גם כאשר אתם מגישים בקשה למימון. מה זה אומר בעצם לצלול לפרטים אלו? ועל מה אנו צריכים להסתכל? אם כן אתם צריכים לבחון לעומק את עלות ההלוואה וזה אומר לבחון כמה ריבית תשלמו עליה.

אתם צריכים לבחון את הפריסה של ההלוואה, קרי לראות כמה כסף תצטרכו להחזיר כל חודש. אתם צריכים לבחון את השעבודים להלוואה ולראות האם תצטרכו למשכן נכס או רכוש בשביל לקבל את ההלוואה. וכמובן שאתם צריכים לבחון את גובה ההלוואה ולוודא כי מספיקה לכם בשביל לשלם את מה שרציתם וכי לא תצטרכו לקחת עוד הלוואה תוך זמן קצר בגלל שההלוואה הראשונה לא הספיקה לכם.

מדוע עדיף להגיש בקשה למימון מחברה חוץ בנקאית?

אין ספק כי יש משמעות אדירה לשאלה לאיזה חברה אנו מגישים בקשה למימון. על רקע זה אנו חייבים לציין כי המון פעמים בנקים מערימים קשיים עצומים על הלווים וזאת מכיוון שהם נתונים לרגולציה חזקה של בנק ישראל.
כך יוצא כי לווים של בנקים או מקבלים הלוואה בתנאים גרועים למשל עם ריבית גבוהה או עם שעבודים רבים ולכן לא משתלם לקחת הלוואה מבנק. אז מה כן אפשר לעשות? לקחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית. חברה זו היא הרבה יותר גמישה, הרבה פחות בירוקרטית ולכן היא מציעה הלוואות בתנאים הרבה יותר טובים ואם אתם צריכים הלוואה כדאי לכם לבחון את האופציה של חברה חוץ בנקאית.

שימו לב לתנאי החוזה שאתם חותמים בעת הלוואה

כיום אין דבר כזה להגיש בקשה למימון ולקבל הלוואה מבלי לחתום על חוזה. אם ההלוואה היא גדולה אנו מציעים לכם לפנות אל עורך דין מומחה למשפט מסחרי אשר יעבור על חוזה ההלוואה ויבחן אותה בעיניים משפטיות. אי אפשר לדבר על הלוואות מבלי להזכיר את חברת אס.אר אקורד, החברה החוץ בנקאית המובילה בישראל.

כתיבת תגובה