מאמרים

מה עלי לעשות אם יש לי חריגה ממסגרת האשראי?

חריגה ממסגרת האשראי

אין ספק כי המצב המאקרו כלכלי במדינת ישראל מביא לקצה את אזרחי המדינה. האינפלציה וחמור מכך העלאות הריבית מובילים לכך שמאות אלפי ישראלים נאנקים תחת הנטל ונכנסים לחובות. כך ליותר ויותר ישראלים יש חריגה ממסגרת האשראי וזו בעיה חמורה מאוד. על רקע זה עולה השאלה מה עלינו לעשות אם יש לנו חריגה כזאת?

אם כן קודם כל עלינו לנסות ולסגור את החריגה הזאת מכיוון שאנו משלמים עליה ריביות עצומות. אם אתם לא מצליחים לסגור את החריגה כדאי לכם לחשוב על האופציה של הלוואה. פעמים רבות תשלמו על הלוואה ריבית יותר נמוכה מזו שתשלמו על החריגה. בכל מקרה אל תישארו עם חריגה ועשו הכול בכדי לסגור אותה. אתם משלמים המון כסף עקב הריביות על החריגה וזה דבר שאסור להשלים אתו.

מדוע לא כדאי לקחת הלוואה מהבנק עקב חריגה ממסגרת האשראי?

אם יש לכם חריגה ממסגרת האשראי אתם בוודאי חושבים לקחת הלוואה מן הבנק בכדי לסגור אותה. אך שימו לב אתם חייבים להבין כי מערכת הבנקאות הישראלית היא פיל ואין בה תחרות כמעט. זה אומר כי הריביות של הלוואות של הבנקים הן עצומות.

לכן אנו מציעים לכם לבחון את השוק ולחשוב לקחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית. אל תטמנו את הראש בחול אלא בצעו סקר שוק שבמהלכו תבינו סביר להניח כי ההלוואות של הבנקים הן איומות. עליכם גם לדעת כי כיום קל מאוד לקחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית וזו עוד סיבה מדוע עדיף לפנות אליה ולא לבנקים.

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני לוקח הלוואה?

אם אתם לוקחים הלוואה עקב חריגה ממסגרת אשראי אתם חייבים לבחון קודם כל את גובה ההחזר החודשי של ההלוואה ואת הריבית על הלוואה. כך תדעו מה לקחת והאם זו הלוואה טובה או לא. אנו רוצים לציין את חברת אס.אר אקורד אשר מציעה את ההלוואות בתנאים הטובים בשוק. אם אתם צריכים הלוואה כדאי לכם לברר פרטים על ההלוואות של חברה זו.

מה כדאי לי לעשות עם יש לי חריגה ממסגרת האשראי?

היינו רוצים לחיות בעולם בו לכסף אין משמעות אך אנו חיים בעולם הפוך בו כסף הוא הדבר החשוב ביותר בחיים ולכן אנו צריכים שיהיה לנו הרבה כסף. לא פעם ולא פעמיים אנשים נקלעים למצוקה כספית. ולאחר מכן, יש להם חריגה ממסגרת האשראי. על רקע זה אנו ממליצים לכם אם יש לכם חריגה לפנות אל חברת אס.אר אקורד ולקבל הלוואה בתנאים הטובים בשוק. כך תוכלו להעלות את הראש מעל המים לתקופה ארוכה.

כמובן שאם אתם חורגים ממסגרת האשראי אתם צריכים לא רק לקחת הלוואה בתנאים טובים אלא גם לצמצם הוצאות. כדאי לכם להתחיל לעקוב אחר כל הוצאה והוצאה שלכם ואז תוכלו לקבוע סדר עדיפויות ולהוריד חלק מההוצאות. דרך זו תאפשר לכם להחזיר את ההלוואה במהרה ולהתגבר על החריגה שיש לכם במסגרת האשראי. זה נכון בין אם אתם עסק ובין אם אתם בן אדם פרטי.

מדוע לא כדאי לפנות אל הבנק אם יש לי חריגה ממסגרת האשראי

אם יש לכם חריגה ממסגרת האשראי אתם כמעט תמיד תצטרכו לקחת הלוואה בכדי לסתום את החריגה. אך שימו לב, ההמלצה שלנו היא לא לקחת את ההלוואה מהבנק.
עליכם להבין כי הבנק לא סופר אתכם ולכן הוא ייתן לכם שירות גרוע. לא רק זאת אלא שפעמים רבות תנאי ההלוואה בבנק יהיו גרועים לאין שיעור מאלו של חברת מימון חוץ בנקאית. אתם כמובן לא צריכים להאמין לנו אך אנו ממליצים לכם לבחון גם את האופציה של חברת מימון חוץ בנקאית. רק לאחר מכן תוכלו להחליט מהיכן לקחת את ההלוואה, מהבנק או מחברת המימון החוץ בנקאית.

האם כדאי לי לקחת הלוואה מבנק בחו"ל?

עוד שאלה שעולה במקרה של חריגה ממסגרת האשראי היא האם כדאי לנו לקחת את ההלוואה מבנק בחו"ל? אם כן התנאים של בנק מחו"ל יהיו פעמים רבות גרועים יותר מאשר מוסדות פיננסים בארץ. לא רק זאת אלא שההתנהלות מול בנק בחו"ל תהיה קשה ומסובכת. ולכן, נמליץ לקחת הלוואה מחברת מימון חוץ בנקאית ואפילו מבנק ישראלי ולא מבנק בחו"ל.

מה כדאי לי לעשות אם יש לי חריגה ממסגרת האשראי?

אפשר לראות כי הכלכלה הישראלית נקלעת למשבר בזמן האחרון. מחד האינפלציה משתוללת ומנגד הרפורמה המשפטית או המהפכה המשפטית תלוי בנקודת המבט שלכם משפיעה מאוד על הכלכלה. במצב זה ברור כי הריבית של בנק ישראל תמשיך לעלות וכאשר הריבית עולה ההלוואות נעשות יקרות יותר. כך אם בעבר היינו יכולים לבצע חריגה ממסגרת האשראי כיום כל חריגה מהאשראי עולה לנו המון כסף.
לכן אנו ממליצים לכם לא לחרוג מן המסגרת. אם אתם בכל זאת חורגים מאוד יכול להיות כי כדאי לכם לקחת הלוואה עם ריבית יותר זולה מהריבית על חריגה ממסגרת האשראי וכך לחסוך כסף. כדאי לכם לבחון את הנושא הזה לעומק וזאת בכדי להבטיח כי לא תשלמו כסף מיותר על ריביות גבוהות שיכולות להוביל אתכם לבעיות כספיות רבות.

האם זה משנה מהיכן אני לוקח הלוואה עקב חריגה ממסגרת האשראי?

נאמר כי יש לכם חריגה ממסגרת האשראי ואתם מחליטים לקחת הלוואה עולה השאלה האם זה משנה מהיכן אנו לוקחים את ההלוואה? אם כן אנו חייבים לציין כי זה מאוד אבל מאוד משנה. עליכם להבין כי החברות השונות נותנות הלוואות שונות על פי ההחלטות שלהן.
לכן ככל שתמצאו חברה יותר חזקה כך הריבית שלה של ההלוואה תהיה יותר טובה. אנו חייבים לציין כי פעמים רבות חברות חוץ בנקאיות מציעות ריביות יותר טובות על ההלוואות מבנקים ולכן תמיד אבל תמיד כדאי לפנות אל חברה חוץ בנקאית ולברר אצלה כמה ריבית היא לוקחת על ההלוואה ורק לאחר התשובה לפנות אל בנק ולראות כמה ריבית הוא נותן על ההלוואה.

מדוע ליווי מקצועי יכול למנוע את המינוס שלי?

עליכם להבין כי אתם יכולים למנוע חריגה ממסגרת האשראי אם תיעזרו במומחים לכלכלת בית. מומחים אלו יבחנו את ההכנסות שלכם ואת ההוצאות שלכם ויעזרו לכם להגיע לאיזון ואף לפלוס. לכן פנו אל מומחים אם אתם נמצאים במדרון המינוס וכך תוכלו לחיות ברווחה כלכלית. אם בכל זאת אתם צריכים הלוואה אנו ממליצים לכם לפנות אל אס.אר אקורד חברת ההלוואות המובילה בישראל עם ריביות מנצחות.

כתיבת תגובה