מאמרים

מתי כדאי לי לעשות שיעבוד נכס?

שיעבוד נכסניהול עסק הוא משימה מורכבת כאשר הקושי הגדול ביותר הוא לנהל את הכספים של העסק. גם הזכות שיש לנו וגם החובה שאנו צריכים לקחת. כן, הלוואה היא חלק אינטגרלי מכל עסק ויש לה השפעה עצומה על מצב העסק שלנו. כיום בסביבת הריבית הגבוהה הלוואות הן עסק יקר ולכן אנו צריכים להבין כיצד ניתן להוריד את עלות ההלוואה וכך להוריד את העלויות של העסק שלנו.

על רקע זה אנו חייבים לציין כי כאשר אנו עושים שיעבוד נכס אנו יכולים להוריד בצורה דרמטית את עלות ההלוואה. אתם צריכים להבין כי השעבוד מעניק ביטחון לצד המלווה כי יש לכם איך להחזיר את ההלוואה ולכן הוא מוכן לתת לכם הלוואה בתנאים טובים יותר. על כן אנו חייבים לציין כי השעבוד מאפשר לנו להוריד את העלות של ההלוואה ולכן כה כדאי לעשות שעבוד פעמים רבות.

האם זה משנה היכן אעשה שיעבוד נכס?

אל תלכו על החברה הראשונה שמציעה לכם הלוואה אלא בחנו לעומק את החברות השונות וכך תקבלו את ההלוואה הטובה יותר. על רקע זה נציין כי יכולים להיות הבדלים של אלפי שקלים, עשרות אלפי שקלים ואף יותר בין החברות המציעות הלוואה ולכן אנו מציעים לכם לבחון את השוק לעומק וכך לקבל הלוואה בתנאים מעולים וזה דבר אשר יכול לשנות את מצב העסק שלכם מן הקצה אל הקצה.

מדוע כדאי לי לעשות שיעבוד דרך חברה חוץ בנקאית?

אנו חייבים לציין כי כיום עדיף לעשות שיעבוד נכס דרך חברה חוץ בנקאית ולא דרך הבנק. לחברה חוץ בנקאית יש גמישות הרבה יותר גדולה ולכן היא מציעה הלוואות הרבה יותר טובות מהבנק. אס.אר אקורד היא החברה המובילה בארץ בתחום של הלוואות והיא תציע לכם הלוואות מעולות שכמותן לא תקבלו בשום מקום אחר.

כתיבת תגובה